Hlavní informace

zvladani-verbalni-agrese
Zvládání verbální agrese u lidí s mentálním postižením a/nebo s autismem

Lektor: PhDr. Hynek Jůn, Ph.D.

Délka kurzu: Dvoudenní kurz (14 hodin)

 

Pro koho je kurz určen: Kurz vhodný pro osoby mající v péči klienty, kteří často nadávají a jsou i jinak verbálně agresivní.

Dvoudenní kurz, který může proběhnout podle Vašich možností ve všední dny nebo o víkendu ve Vašem zařízení. Kurz je koncipován teoreticko-prakticky. Maximální počet účastníků je15.

Personál se častěji ve své praxi setkává se situacemi, kdy klient není fyzicky agresivní, ale je agresivní verbálně. Paradoxně jsou tyto situace obtížněji zvládnutelné a hůře zastavitelné než vlastní fyzická agrese.

Náplní dvoudenního ryze praktického kurzu je zážitková ukázka technik pro zvládnutí slovní agrese. Personál si postupně sám vyzkouší různé techniky, které vedou buď k zastavení klienta, nebo vedou k psychohygieně personálu ve chvíli, kdy je klient nezastavitelný. V závěru kurzu bude věnován prostor pro řešení aktuálních problémů účastníků kurzu.

Kurz je akreditován MPSV ČR.

Cena: od 20.000,- Kč*

Pro více informací a objednání kurzu kontaktujte Renatu Němcovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 774 723 117).
*Výsledná cena bude zpracována na základě konkrétního požadavku.

Ze zpětných vazeb:

"Hodně věcí jsem se dozvěděla a nějaké situace i změnila názor. Líbilo se mi, že kurz byl pojatý hodně z praxe, i aplikován hodně na naše klienty. Je hodně vidět a slyšet, že Hynek Jůn je odborník a moc dobře ví, o čem mluví, umí poradit", Veronika Šreflová, zaměstnankyně Domova pod hradem Žampach.

"Během průběhu kurzu jsem s "hrůzou" sledovala, jak rychle ubíhají hodiny, ne kdy už kurz skončí", Vlasta Koutná, zaměstnankyně Domova pod hradem Žampach..