Hlavní informace

skupinova-analyza-reseni
Dáme hlavy dohromady, když nevíme si rady

aneb skupinová analýza a řešení problémového chování dětí s AS a VFA, problémového chování jejich rodičů a učitelů těchto dětí

Lektor: Mgr. Roman Pešek

Délka kurzu: Jednodenní kurz (8 hodin)

 

Pro koho je kurz určen: Kurz vhodný pro rodiče dětí s Aspergerovým syndromem (AS) a vysoce-funkčním autismem (VFA), pro učitele dětí s AS/VFA, pro speciální pedagogy (např. ze speciálně pedagogických center) a pro partnery dospělých osob s AS/VFA.

Jednodenní kurz, který může proběhnout podle Vašich možností ve všední dny ve Vašem zařízení. Maximální počet účastníků je 12.

Během kurzu bude uskutečněno několik Bálintovských skupin, do kterých budou zapojeni všichni účastnící kurzu a během kterých bude analyzováno několik konkrétních druhů problémového chování dětí s AS/VFA, rodičů dětí s AS/VFA, učitelů dětí s AS/VFA a partnerů s AS/VFA, které nabídnou sami účastníci kurzu. Bálintovská skupina má specifickou strukturu, která se skládá ze sedmi fází:

1. Stručné představení konkrétního problémového chování, které chtějí účastníci analyzovat
2. Výběr jednoho chování, pokud jich je nabídnuto více
3. Popis vybraného chování účastníkem
4. Doptávání se ostatními členy skupiny
5. Empatické fantazie
6. Doporučení, co dělat, od ostatních členů skupiny
7. Zpětné vazby účastníka, který chování v úvodu prezentoval


Cena:
od 15.000,- Kč*

Pro více informací a objednání kurzu kontaktujte Renatu Němcovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 774 723 117).
*Výsledná cena bude zpracována na základě konkrétního požadavku.