Hlavní informace

clanek-pro-zamestnance-demo-5
Terapie problémového chování I.

Název kurzu: Terapie problémového chování u lidí s mentálním postižením a/nebo autismem - úvod
Kognitivně-behaviorální terapie jako klíč k účinné prevenci a následné terapii.

Lektor: PhDr. Hynek Jůn, Ph.D.

Délka kurzu: Jednodenní kurz (8 hodin)

 

Pro koho je kurz určen: Pro pracovníky v přímé péči, zaměstnance pobytových služeb, ústavů sociální péče apod.

Jednodenní kurz, který může proběhnout podle Vašich možností ve všední dny ve Vašem zařízení. Kurz je koncipován teoreticko-prakticky. Maximální počet účastníků je 15. Během kurzu si frekventanti osvojí základy aplikované behaviorální analýzy, které poté mohou využít ve své práci při zvládání problémového chování.

V rámci kurzu také řešíme konkrétní problémy ve Vašem zařízení. Lektor se zabývá  aktuálními problémy Vašich klientů a navrhují společně s personálem možná řešení. Doporučujeme Vám si na kurz připravit videozáznamy Vašich klientů, zvláště pak jejich problémového chování. Není to však podmínkou.

Kurz je akreditován MPSV ČR.

Cena: od 15.000,- Kč*

Pro více informací a objednání kurzu kontaktujte Renatu Němcovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 774 723 117).
*Výsledná cena bude zpracována na základě konkrétního požadavku.

 

Ze zpětných hodnocení:

"Pan doktor Jůn dokázal zlehka, správně a pochopitelně vysvětlit celou problematiku! Pro mne obrovsky přínosné!!! Vše bylo z praxe, srozumitelně a dobře vysvětleno! Výborně podané informace!", Jaroslav Kůla (Odborná škola, ZŠ a MŠ, Plzeň, Macháčkova 45).

"Jedna z nejlepších přednášek, které jsem absolvovala. Skvělé, srozumitelně odpřednášené, doplněné četnými poznatky z praxe", Klára Šístková (Odborná škola, ZŠ a MŠ, Plzeň, Macháčkova 45).

"Kurz mi pomáhá utřídit myšlenky, nahlédnout je z jiného úhlu. Náplň kurzu výborně poskládána a promíchána s konkrétními příběhy, zkušenostmi. Pan lektor se skvěle poslouchá, účastníky vtáhne", Jana Macnerová (Odborná škola, ZŠ a MŠ, Plzeň, Macháčkova 45).

"Výborný kurz a skvělé příklady z praxe."

"Kurz mě přivedl k hlubšímu přemýšlení nad důvody problémového chování."