Hlavní informace

13.05. - 13.05.
2019

Jak rozeznat autismus - Modul 5: jednodenní kazuistický a supervizní seminář

Počet volných míst:
11
Délka konání:
Pro koho je kurz určen:

Description

Lektorské zajištění

PhDr. Kateřina Thorová, Ph.D.

Počet hodin

8

Akreditace

MŠMT

Pro koho je kurz určen

 

Kazuistický seminář je doporučován odborníkům, kteří se v praxi věnují diagnostice lidí s poruchou autistického spektra. Kazuistického a supervizního semináře se mohou zúčastnit i rodiče, kteří si přejí odbornou rozvahu více odborníků, nechtějí například s dítětem z nějakého důvodu absolvovat oficiální diagnostické vyšetření, nebo jsou názory z různých pracovišť rozporuplné. Zároveň musí souhlasit s prezentováním videozáznamu a informací o dítěti před účastníky.

Anotace

Na semináři budou prezentovány zajímavé kazuistiky z celého spektra poruch autistického spektra, zejména různé diagnosticky náročné případy, hraniční symptomatiky nebo zachycené vývojové změny. Některé kazuistiky budou připravené za organizaci NAUTIS, jiné budou prezentovat přihlášení účastníci semináře.

Každá kazuistika by měla obsahovat věk dítěte, jeho vývojovou historii (stěžejní informace), popis aktuálního stavu a cíl prezentace (rozlišit, zda jde o supervizní/intervizní prezentaci, prezentaci dobré/špatné praxe, nebo jen zajímavou kazuistiku).
Informace doporučujeme prezentovat v PowerPointu.

Program

 

9:00 – 16:00

Prezentace minimálně 6 kazuistik. Ze supervizorů bude přítomen psychiatr nebo psycholog.

Cena kurzu

1.700,- Kč

 

 Ze zpětných hodnocení:

Přednáška paní doktorky byla fundovaná, přesto lidská."

"Oceňuji zkušenosti a příjemný projev."

"Paní doktorka měla velmi profesionální a zároveň příjemný přístup, vždy nám vše ochotně vysvětlila a ujistila se, zda je nám vše jasné."

"Celková spokojenost, praktické využití, odbornost. Těším se na další kurzy paní dr. Thorové."

"Celkově jsem velmi spokojena, ujasnila jsem si projevy PAS a jejich hodnocení, oceňuji praktické zaměření kurzu, srozumitelnost, výživnost, příjemný přístup lektorky. Děkuji."

"Děkuji za obohacující přínos a motivaci k další činnosti v této oblasti."

"Paní doktorka je vysoce erudovaná a hlavně má praktické zkušenosti, tedy ví, o čem mluví. Moc přínosná byla praktická část kurzu a hlavně možnost diskutovat o videích. Velice přínosné bylo i video s nevidomou dívkou."

Registrujte se na tuto akci

Required Tooltip
Required Tooltip
Required Tooltip
Required Tooltip
Required Tooltip
Required Tooltip
Required Tooltip
Required

Venue

Venue:
Školící středisko NAUTIS - Závěrka
Ulice:
Závěrka 2369/14
Město:
Praha 6

Description

MHD na místo nejlépe do zastávky tramvaje „Marjánka“. Dále pak nahoru ulicí Liborova, po levé straně minete ulici Šlikova, následuje Závěrka, tou se dejte doleva a po pár metrech po levé straně narazíte na oranžový bytový dům číslo 14.

Parkovat v bezprostřední blízkosti nelze – v ulici jsou modré zóny. Možnost zdarma zaparkovat je ve 300 m vzdálené ulici Maratonská. 

Registration

Email