Vzdělávácí kurzy NAUTIS

ON-LINE kurzy

Nabídku průběžně aktualizujeme.

Když nechce spolupracovat

Termín: 2. prosince 2020

Jedna z nejtěžších situací kolem dětí s autismem je jejich snaha o zapojení do činností, o které nejeví prakticky zájem. Probrány budou možné motivační systémy a ukážeme si, jak se velmi jednoduše z podpůrných motivačních systémů mohou stát systémy sankční, které škodí.

Bližší informace

 

Práce s impulzivním chováním a ADHD

Termín: 4. prosince 2020

Tento jednodenní kurz se věnuje prevenci a efektivnímu řešení problémového, či jinak zatěžujícího chování, jež se pojí primárně s diagnózou ADHD.

Bližší informace

 

Když dospěje

Termín: 10. prosince 2020

Dospělost dětí s autismem je pro spoustu rodičů černou dírou, světem plným úzkosti a černých scénářů.

Bližší informace

 

Jak na to, aby s námi dítě, žák, klient spolupracoval - nastavení podmínek pro budování vztahu, prevenci rizik a rozvoj potenciálu

Termín: 15. prosince 2020

Kurz je doslova nabitý praktickými mechanismy a modely, které člověku pomohou zorientovat se v rozmanitých situacích a reagovat při nich vhodným způsobem. Hlavní část kurzu je věnovaná nastavením podmínek pro spolupráci, které umožňují budování dobrého vztahu, zajišťující optimální míru prevence rizik a současně rozvíjí potenciál dítěte/klienta. 

Bližší informace

 

 

Odebírejte náš newsletter ze střediska vzdělávání

Chcete dostávat novinky a aktuální nabídku kurzů ze střediska vzdělávání NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru.

Kompletní registrace